Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Tennis 2024
Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 17
MijnKNLTB: Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 17
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | DE KUIL 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 |
2 | HOOGERHEIDE 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 |
3 | STROE 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 |
4 | LOCKHORST 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 |
5 | IRMINLOO 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 |
6 | NIJKERK 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 |
7 | DE HARREMAAT 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 |
8 | DE EEMELAAR 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 |
10:00 | DE HARREMAAT 1 | - | DE KUIL 5 | 0 - 4 | Gravel | |
10:00 | IRMINLOO 2 | - | LOCKHORST 1 | 2 - 2 | Gravel | |
10:00 | NIJKERK 2 | - | HOOGERHEIDE 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
10:30 | DE EEMELAAR 2 | - | STROE 1 | 0 - 4 | Gravel | |
10:00 | DE KUIL 5 | - | DE EEMELAAR 2 | 4 - 0 | Gravel | |
10:00 | HOOGERHEIDE 1 | - | IRMINLOO 2 | 2 - 2 | Gravel | |
10:00 | STROE 1 | - | DE HARREMAAT 1 | 3 - 1 | Kunstgras | |
10:00 | LOCKHORST 1 | - | NIJKERK 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | NIJKERK 2 | - | DE KUIL 5 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | IRMINLOO 2 | - | STROE 1 | 2 - 2 | Gravel | |
10:00 | DE HARREMAAT 1 | - | HOOGERHEIDE 1 | 0 - 4 | Gravel | |
10:30 | DE EEMELAAR 2 | - | LOCKHORST 1 | 0 - 4 | Gravel | |
10:00 | DE KUIL 5 | - | IRMINLOO 2 | | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | LOCKHORST 1 | - | DE HARREMAAT 1 | | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | HOOGERHEIDE 1 | - | DE EEMELAAR 2 | | Gravel | |
10:00 | STROE 1 | - | NIJKERK 2 | | Kunstgras | |
10:00 | LOCKHORST 1 | - | HOOGERHEIDE 1 | | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | IRMINLOO 2 | - | NIJKERK 2 | | Gravel | |
10:00 | DE KUIL 5 | - | STROE 1 | | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | DE HARREMAAT 1 | - | DE EEMELAAR 2 | | Gravel | |
10:00 | HOOGERHEIDE 1 | - | DE KUIL 5 | | Gravel | |
10:00 | NIJKERK 2 | - | DE HARREMAAT 1 | | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | STROE 1 | - | LOCKHORST 1 | | Kunstgras | |
10:30 | DE EEMELAAR 2 | - | IRMINLOO 2 | | Gravel | |
10:00 | HOOGERHEIDE 1 | - | STROE 1 | | Gravel | |
10:00 | LOCKHORST 1 | - | DE KUIL 5 | | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | DE HARREMAAT 1 | - | IRMINLOO 2 | | Gravel | |
10:30 | DE EEMELAAR 2 | - | NIJKERK 2 | | Gravel | |