Competitie

mei 2019

dinsdag 7 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 2Stand
10:00DE EEMSLAG 1-DE EEMELAAR 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 27Stand
10:00DE EEMELAAR 2-ALTA 11 - 3Gravel
vrijdag 10 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00DE EEMELAAR 1-HET SPIEGHEL 23 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:00LOCKHORST 1-DE EEMELAAR 23 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 45Stand
19:00DE EEMELAAR 1-NIEUWLAND 53 - 1Gravel
zondag 12 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 27Stand
10:00STROKEL 1-DE EEMELAAR 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
13:00SPITSBERGEN 1-DE EEMELAAR 10 - 6Kunstgras
dinsdag 14 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 2Stand
10:00BARNEVELD 3-DE EEMELAAR 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 27Stand
10:00DE EEMELAAR 2-SHOT 10 - 4Gravel
vrijdag 17 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00BAARN 1-DE EEMELAAR 14 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:00LUDENTI 2-DE EEMELAAR 22 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 45Stand
19:00DE EEMELAAR 1-LEUSDEN 12 - 2Gravel
zondag 19 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
09:30DE EEMELAAR 1-IDUNA 20 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 27Stand
09:30DE EEMELAAR 1-NIEUWLAND 11 - 5Gravel
dinsdag 21 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 2Stand
10:00DE EEMELAAR 1-BAARN 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 27Stand
10:00SOESTDIJK 3-DE EEMELAAR 23 - 1Gravel
vrijdag 24 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00DE EEMELAAR 1-BOSHEIM 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 45Stand
19:00WELDAM 1-DE EEMELAAR 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:15DE EEMELAAR 2-LUNTEREN 1Gravel
zondag 26 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
10:00SOESTERBERG 1-DE EEMELAAR 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 27Stand
11:00HOOGLANDERVEEN 1-DE EEMELAAR 1Kunstgras
dinsdag 28 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 2Stand
10:00LAREN 1-DE EEMELAAR 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 27Stand
10:00DE EEMELAAR 2-LUDENTI 1Gravel
donderdag 30 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 27Stand
09:30DE EEMELAAR 1-HET LAAKHUISJE 1Gravel
vrijdag 31 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00BARNEVELD 1-DE EEMELAAR 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 45Stand
19:00DE EEMELAAR 1-NIEUWLAND 44 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:15DE EEMELAAR 2-LEUSDEN 2Gravel