Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Tennis 2024
Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 15
MijnKNLTB: Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 15
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | VORMER 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 |
2 | BRAKKENSTEIN 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 |
3 | DE EEMELAAR 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 |
4 | EERBEEK 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 |
4 | ANGEREN 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 |
6 | TEN MEDEL 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 |
7 | BEEKBERGEN 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 |
8 | MALBURGEN 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 |
10:00 | ANGEREN 1 | - | TEN MEDEL 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | BRAKKENSTEIN 1 | - | EERBEEK 1 | 3 - 1 | Gravel | |
10:00 | VORMER 1 | - | BEEKBERGEN 2 | 4 - 0 | Kunstgras | |
10:30 | MALBURGEN 1 | - | DE EEMELAAR 1 | 0 - 4 | Kunstgras | |
10:00 | TEN MEDEL 1 | - | VORMER 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
10:00 | BEEKBERGEN 2 | - | ANGEREN 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | EERBEEK 1 | - | MALBURGEN 1 | 4 - 0 | Kunstgras | |
10:30 | DE EEMELAAR 1 | - | BRAKKENSTEIN 1 | 1 - 3 | Gravel | |
10:00 | BRAKKENSTEIN 1 | - | BEEKBERGEN 2 | 4 - 0 | Gravel | |
10:00 | ANGEREN 1 | - | DE EEMELAAR 1 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | VORMER 1 | - | EERBEEK 1 | 4 - 0 | Kunstgras | |
10:30 | MALBURGEN 1 | - | TEN MEDEL 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
10:00 | TEN MEDEL 1 | - | BRAKKENSTEIN 1 | | Kunstgras | |
10:00 | BEEKBERGEN 2 | - | MALBURGEN 1 | | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | EERBEEK 1 | - | ANGEREN 1 | | Kunstgras | |
10:30 | DE EEMELAAR 1 | - | VORMER 1 | | Gravel | |
10:00 | BEEKBERGEN 2 | - | TEN MEDEL 1 | | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | VORMER 1 | - | ANGEREN 1 | | Kunstgras | |
10:30 | DE EEMELAAR 1 | - | EERBEEK 1 | | Gravel | |
10:30 | MALBURGEN 1 | - | BRAKKENSTEIN 1 | | Kunstgras | |
10:00 | EERBEEK 1 | - | BEEKBERGEN 2 | | Kunstgras | |
10:00 | BRAKKENSTEIN 1 | - | VORMER 1 | | Gravel | |
10:00 | ANGEREN 1 | - | MALBURGEN 1 | | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | TEN MEDEL 1 | - | DE EEMELAAR 1 | | Kunstgras | |
10:00 | TEN MEDEL 1 | - | EERBEEK 1 | | Kunstgras | |
10:00 | BEEKBERGEN 2 | - | DE EEMELAAR 1 | | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | BRAKKENSTEIN 1 | - | ANGEREN 1 | | Gravel | |
10:30 | MALBURGEN 1 | - | VORMER 1 | | Kunstgras | |